
Комплект постільної білизни SoundSleep Dyet Grey полуторний 160x215 ранфорс сірий 100% бавовна Україна
1 060,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004559720
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни SoundSleep Dyet Grey ранфорс полуторний сірий
Відкрийте для себе комфорт і елегантність з комплектом постільної білизни SoundSleep Dyet Grey, виготовленим з високоякісного
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | ранфорс |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | підлітковий |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060,40 ₴
