
Дитячий електромобіль Джип з пультом 12V для дітей 3-8 років до 30 кг з музикою та світлом
14 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4180EBLRS-4
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електромобіль для дітей з пультом управління
Дитячий електромобіль, що подарує вашій дитині незабутні емоції та безпечні пригоди. Ідеально підходить для дітей віком від 3 до 8 років і здатний витримати навантаження до 30 кг.
Технічні характеристики:
- Розміри: 120 см (довжина) x 77/63 см (ширина по дзеркалах/по колесах) x 65 см (висота)
- Мотор: 2 мотори 12V, швидкість обертів RPM11000
- Батарея: 12V7AH, час зарядки 8-12 годин
- Колеса: EVA, розмір 28 см / 20 см, простий монтаж
Функціональні можливості:
- Кнопка старту з ефектом звуку та плавним стартом/стопом
- Регульоване світло фар та панелі з тумблером
- Вбудована музика, MP3, SD слот, USB, індикатор батареї
- Пульт управління 2,4G з функцією Bluetooth та кнопкою зупинки
Дизайн та комфорт:
- Одномісне сидіння з 5-ти точковим ременем безпеки, обшите шкірою
- Фарбований корпус з кольоровим постером на білій картонній коробці
- Задні амортизатори для плавного руху
- Двері відкриваються в сторони для зручного доступу
- Ручка-чемодан для легкого транспортування
Цей електромобіль стане найкращим другом вашої дитини, забезпечуючи безпеку та комфорт під час кожної поїздки. Замовте зараз і подаруйте своєму малюку незабутні враження!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Тип | Електромобіль |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 62 |
| Габарити: довжина | 117 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 2 мотори/25W |
| Діаметр колеса | 22 см мм |
| Живлення іграшки | акумулятор |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Стать | Унісекс |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
| Паковання | Картонна коробка |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 900 ₴





