
Балансувальний мат Power System PS-4066 для аеробіки і реабілітації, текстурований TPE, синій, 48x38x6 см
2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4066BU-0
Балансувальний мат Power System PS-4066 Balance Pad Physio Blue
Відкрийте новий рівень тренувань з балансувальним матом Power System PHYSIO. Цей універсальний тренувальний аксесуар ідеально підходить для аеробіки та балансувальних вправ. З його допомогою ви зможете покращити координацію рухів, активізувати та зміцнити стабілізуючі м'язи, що розташовані в глибоких шарах тіла. Вправи на цьому маті ефективно знімають стрес, м'язову напругу та дисбаланс.
Техніка балансування, що використовується з цим матом, дозволяє позбутися болю в спині та суглобах, одночасно зміцнюючи тіло. Мат широко застосовується в реабілітаційних та спортивних центрах. Завдяки йому ви можете поєднувати тренування координації, сили, витривалості та рівноваги. Він ідеально підходить для вправ стоячи, сидячи та реабілітаційних занять.
Виготовлений з високоякісного TPE (термопластичного еластомеру), мат має текстуровану, неслизьку поверхню, яка є гіпоалергенною та приємною на дотик.
Технічні характеристики:
- Матеріал: TPE (термопластичний еластомер), текстурований, неслизький і гіпоалергенний
- Розміри: 48 см (довжина) x 38 см (ширина) x 6 см (висота)
- Виготовлений з нешкідливого матеріалу
- Колір: яскравий синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 48 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Основні | |
| Висота | 6 мм |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 499 ₴


