
Балансувальний килимок Power System PS-4066 чорний для аеробіки і реабілітації з нековзного гіпоалергенного матеріалу TPE
2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4066BK-0
Балансувальний килимок Power System PS-4066 Balance Pad Physio Black
Представляємо балансувальний мат Power System PHYSIO – незамінний аксесуар для аеробіки та занять балансом. Цей килимок допомагає покращити координацію рухів, активізує та зміцнює стабілізуючі м'язи, які розташовані в глибоких шарах тіла. Виконання вправ на цьому маті сприяє зняттю стресу, м'язової напруги та дисбалансу.
Методика балансування знімає біль у спині та суглобах, зміцнює тіло, ідеально підходить для реабілітаційних та спортивних центрів. Використовуючи цей мат, ви зможете поєднувати тренування навичок координації з розвитком сили, витривалості та рівноваги. Він підходить для занять як стоячи, так і сидячи, а також для реабілітаційних вправ.
Килимок виготовлений з текстурованого, гіпоалергенного матеріалу TPE, що не ковзає та приємний на дотик.
Технічні характеристики:
- Матеріал: TPE (термопластичний еластомер) з нековзною структурою, гіпоалергенний
- Розміри: довжина 48 см, ширина 38 см, висота 6 см
- Виготовлений з екологічно безпечного матеріалу
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 48 см |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
- Ціна: 2 499 ₴




