
Дитячий електромотоцикл Bambi Racer M 4274EL-1 до 25 кг
9 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4274EL-1
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗМІРИ МОТОЦИКЛА довжина 103см
ширина 57см
висота 72см
висота від підлоги до сидіння 46см
висота підставки для ніг до сидіння 28см
висота до керма 65см
МОТОР КІЛЬКІСТЬ 2шт / 12V / RPM17000
БАТАРЕЯ V/AH 12V9AH
КІЛЬКІСТЬ 1
ЗАРЯДКА RPM 12V / 1500mA
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 25кг
ЗА ВІКОМ 3-6 років
СТАРТ ТУМБЛЕР +
ЗВУК ПРИ СТАРТІ +
ПЕДАЛЬ гальма
РУЧКА ГАЗУ +
РУХ ВПЕРЕД-НАЗАД ТУМБЛЕР +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ЗА СИДІННЯМ +
ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ +
ЧІП(КИТ/АНГЛ) англ
МУЗИКА +
ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP3 +
SD слот + карта пам'яті
USB +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
СИДІННЯ 1/2-місцевий 1
ШКІРА +
КОЛЕСА ЄВА +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 30,5 см / 22см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО ШАРІВ 5
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий
ДОП. ФУНКЦІЇ ВЕНТИЛЯТОР +
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 17,8 кг / 14,4 кг / 89,5-44,5-52,5 см
ширина 57см
висота 72см
висота від підлоги до сидіння 46см
висота підставки для ніг до сидіння 28см
висота до керма 65см
МОТОР КІЛЬКІСТЬ 2шт / 12V / RPM17000
БАТАРЕЯ V/AH 12V9AH
КІЛЬКІСТЬ 1
ЗАРЯДКА RPM 12V / 1500mA
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 25кг
ЗА ВІКОМ 3-6 років
СТАРТ ТУМБЛЕР +
ЗВУК ПРИ СТАРТІ +
ПЕДАЛЬ гальма
РУЧКА ГАЗУ +
РУХ ВПЕРЕД-НАЗАД ТУМБЛЕР +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ЗА СИДІННЯМ +
ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ +
ЧІП(КИТ/АНГЛ) англ
МУЗИКА +
ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP3 +
SD слот + карта пам'яті
USB +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
СИДІННЯ 1/2-місцевий 1
ШКІРА +
КОЛЕСА ЄВА +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 30,5 см / 22см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО ШАРІВ 5
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий
ДОП. ФУНКЦІЇ ВЕНТИЛЯТОР +
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 17,8 кг / 14,4 кг / 89,5-44,5-52,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Білий |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 17.8 |
| Вид електроавтомобіля | Мотоцикл |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 44.5 |
| Габарити: довжина | 52.5 |
| Габарити: ширина | 89.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 2 мотори/35W |
| Діаметр колеса | 300 мм |
| Живлення іграшки | акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | немає |
| Стан | Нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴







