Екошопер BookOpt BK4023 з бежевими гномиками
Зроблений з натуральної бавовни, цей екошопер має щільність 210 г/кв.м, що робить його ідеальною заміною для пластикових пакетів.

Тканинна сумка з довгими ручками стане стильним і практичним аксесуаром для щоденного використання. Вона компактна, безпечна для здоров'я та навколишнього середовища, приємна на дотик і доступна за ціною.
Завдяки щільному матеріалу та якісному пошиттю, цей шопер може вміщувати великі покупки. Міцні шви та надійно закріплені ручки дозволяють нести вагу до 20 кг.

Переваги екошопера:
- Армовані шви з обробкою оверлоком
- Щільні тканинні ручки з симетричними швами, зшиті на спеціальному обладнанні
- Машинна закріпка ручок для додаткової надійності
- Витримує навантаження до 20 кг

Оригінальні принти зберігають свій вигляд навіть після багаторазового прання вручну або в делікатному режимі пральної машини з використанням м'яких мийних засобів.
Технічні характеристики:
- Розмір: 38*40 см
- Тканина: небілена бавовна з щільністю 210 г/кв.м
- Довжина ручок: 30 см
- Максимальна вага: 20 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 г |
| Висота | 400 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Україна |
| Ширина | 385 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴










