
Декоративна ПВХ плитка на самоклейці квадрат 300х300х5мм, ціна за 1 шт. (СПП-605) SW-00000672
90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW-00000672
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за 1 шт!!!
Декоративна ПВХ плитка на самоклейці квадрат 300х300х5мм, ціна за 1 шт. (СПП-605)
Самоклеючі декоративні панелі СПП - новинка у світі самоклейок. Це невеликі плитки із трендовим малюнком під натуральні матеріали. Прозорий захисний шар із поліуретану захищає покриття від стирання та механічних пошкоджень.
Відмінно підійде для декорування будинку, офісу, магазину або кафе.
Матеріал:
- Поліуретановий верхній шар.
- ПВХ основа.
- Клейовий шар.
- Паперова підкладка.
Габарити:
- Висота: 30 см;
- Довжина: 30 см;
- Площа 1 плитки: 0,09 м2;
- Об’ємна товщина: 5 мм;
Переваги:
- Реалістична імітація натуральних матеріалів, простий та сучасний дизайн.
- Покриття не схильне до появи грибка на поверхні.
- Легкий та швидкий монтаж.
- 100% вологостійкості, не поглинає вологу, не набухає та не деформується.
- Негорючий та безпечний матеріал.
- Має антистатичні властивості, плитка не притягує пил.
- Екологічність: матеріал є безпечним для здоров'я.
Інструкція з монтажу.
Монтаж плитки здійснюється лише у 2 кроки:
- Зняти захисну плівку.
- Прикласти до поверхні та розгладити.
Поверхня, що обклеюється, повинна бути рівною без тріщин, нерівностей та перепадів. Перед поклейкою бажано знепилити і прогрунтувати поверхню, що обклеюється, і дати їй висохнути не менше 4-х годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 |
| Покривна панеллю площа | 0,09 |
| Розмір | 300*300*5 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴




