
Казан чавунний туристичний 10 л з кришкою та триногою
3 439 ₴
2 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: KT10-1T
yle="text-align:center">Дорогі клієнти! Цей товар постачається безпосередньо з виробництва. Зазвичай ми відправляємо замовлення оперативно, але інколи можливі невеликі затримки.
Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо перед замовленням уточнити у менеджера наявність та орієнтовні терміни відправки.
Ваше замовлення буде сформоване індивідуально та відправлене напряму з виробництва. Це займає трохи більше часу, проте гарантує свіжість і оригінальність товару.
Наш менеджер завжди підкаже вам точні строки доставки.
Чавунний казан з серії «ТУРИЗМ» – це перш за все класичний посуд для готування на відкритому вогні, Вилазка в ліс, до річки, посиденьки біля вогнища ніяк не обійдуться без цього атрибуту, Адже їжа, приготована на природі, – ще те задоволення, М’ясо, плов, уха, каша, риба, приготовані в казані з чавуну, по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат,
При дбайливому догляді чавунний посуд прослужить вам дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр | 300 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 10 л |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | з триногою |
| Тип казана | Туристичний |
| Товщина дна, мм | 4.4 |
| Товщина стінки, мм | 3.8 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 749 ₴









