Дорогі клієнти! Цей товар постачається безпосередньо з виробництва. Зазвичай ми відправляємо замовлення оперативно, але інколи можливі невеликі затримки.
Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо перед замовленням уточнити у менеджера наявність та орієнтовні терміни відправки.
Ваше замовлення буде сформоване індивідуально та відправлене напряму з виробництва. Це займає трохи більше часу, проте гарантує свіжість і оригінальність товару.
Наш менеджер завжди підкаже вам точні строки доставки.
Азіатський чавунний казан ємністю 15 л, Укомплектований дужкою та чавунною кришкою, Призначений для готування страв на вогнищі чи мангалі, які потребують тушкування, томління і готування у власному соку,
Товсті стінки і округле дно акумулюють тепло по всій поверхні казана і сприяють рівномірному готуванню їжі, М’ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат,
Чавунний казан з кришкою стійкий до пошкоджень, Незамінний помічник для великої компанії в поході, на дачі і відпочинку на природі,
При дбайливому догляді чавунний посуд прослужить вам дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Вага | 7.21 кг |
| Діаметр | 360 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 8 л |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | з підставкою та чохлом |
| Властивості | безпечний та екологічно чистий посуд, природне органічне покриття, збагачує їжу іонами заліза, довговічний і зносостійкий |
| Сумісність із джерелами тепла | Усі типи плит |
| Тип казана | Азійська |
| Товщина стінки, мм | 3.8 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 993 ₴










