
Підвісна крапелька-кокон дитяча Drop Сolumpio рожевий, фіолетовий 170 см (до 80 кг)
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00050-1
Дитяче підвісне крісло-гамак ідеальне рішення як для квартири, так і саду. Воно стане улюбленим місцем відпочинку для вашої дитини. Розраховано на максимальне навантаження 80 кг. Підвісна крапелька-кокон зшита з водонепроникної тканини Oxford 600D. Тентова тканина Оксфорд має ряд переваг: не намокає, не вигоряє на сонці, не рветься. Чохол гойдалки можна прати в пральній машині.
Кожне крісло-гамак комплектується м'якою подушкою, наповненою гіпоалергенним холлофайбером вищого гатунку, а також карабіном для кріплення.
Крісло-гамак Drop Columpio можна використовувати
- у квартирі;
- на дачі в саду;
- на балконі або терасі
- у фотостудії
- у фотозоні
Підвісна крапелька-кокон Drop Columpio - ідеальний подарунок!
Багато наших клієнтів, які купили кокон Columpio, часто повертаються знову, щоб купити крапельку-кокон на подарунок. Діти від такої підвісної крапельки будуть просто захоплені! Цей подарунок не має статі, віку та статусу. І якщо ви шукаєте, що подарувати дитині, у якої все є, то крісло-гамак Columpio - це саме те, що вам потрібно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Крісло підвісне; подушка; карабін (1 шт). |
| Висота задніх строп | 170 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Наповнювач | Холофайбер |
| Розмір | 170 см |
| Розміри сидіння | 50 см |
| Тип | Крісло підвісне |
| Колір | Рожевий, Фіолетовий |
- Ціна: 1 850 ₴


