
Гумова петля для підтягувань EasyFit 50-110 кг синя латексна стрічка для турніка та фітнесу Workout
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1881-BL
Гумові петлі високого опору призначені для відпрацювання техніки підтягувань на турніку і рекомендуються для використання в багатоповторних серіях, а також для людей з порівняно невисокими фізичними здібностями або з великою масою тіла. Також гума для підтягувань з опором 50-110 кг відмінно підійде для початківців спортсменів з області Workout, оскільки дозволяє відпрацювати техніку багатьох складних вправ – вихід сили, планка, підтягування на одній руці. Гуми для підтягувань виготовляються з багатошарового латексу, в результаті чого розтяг і стиск гумової петлі відбувається плавно, без ривків і ударів, що дозволяє домогтися максимальної концентрації при виконанні кожного повторення у вправі.
Характеристики:
- Довжина: 2080 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Ширина: 64 мм
- Опір: 50-110 кг
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
Гасло компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 0.06 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 208 |
| Товщина | 0.45 мм |
- Ціна: 689 ₴





