
Масажний хулахуп EasyFit 98 см для схуднення і тренування м’язів з 40 масажними кульками, 8 секцій, пластиковий обруч для фітнесу
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-0251
Обруч із масажними кульками EasyFit - це масажний обруч і дуже ефективний тренажер для тих, хто хоче схуднути. При обертанні гімнастичного обруча завдяки масажному впливу активізуються м'язи живота, спини, стегон та сідниць. Заняття з обручем-масажером дозволять легко та стрімко позбутися зайвих жирових відкладень, збільшити м'язи та посилити тонус.
Крім того, що вправи, що виконуються з його допомогою, допомагають схуднути, вони також тренують дихальну та серцево-судинну систему. Масажний обруч ХулаХуп EasyFit складається з 8 пластикових секцій з 40 масажними кульками, завдяки чому обруч легко розбирається та збирається та його зручно транспортувати.
Переваги Хула Хупа з масажними кульками EasyFit:
- розвиває серцеву, судинну та дихальні системи
- сприяє ефективному рятуванню зайвої ваги
- формує спортивну фігуру та здорове, струнке тіло
- активізує м'язову масу спини, сідниць, талії та стегон
Характеристики обруча з масажними кульками EasyFit:
- Діаметр кола обруча - 98 см
- Кількість секцій – 8
- Матеріали - Пластик, ПВХ
- Кількість масажних елементів – 40 шт
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Слоган компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємось, що підійде і Вам! ))
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Діаметр | 98 см |
| Конструкція | Розбірна |
| Кількість секцій | 8 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 0.15 мм |
| Довжина | 0.3 |
| Ширина | 0.2 см |
- Ціна: 559 ₴
